Charita/pomoc dětem

Novinka letošní Historical Airshow 2014

Vážení potencionální partneři tohoto ojedinělého projektu, rádi bychom Vás informovali, že k jedné z největších změn v organizaci HISTORICAL AIRSHOW 2014, ke které dochází právě letos při jubilejním 10. Dobovém leteckém dnu je navázání spolupráce s nadací Chance 4 Children.

V případě, že se stanete partnery HISTORICAL AIRSHOW 2014, dáte nejen možnost tisícům návštěvníkům zhlédnout ojedinělá letecká vystoupení, a zažít nezapomenutelné chvíle, ale také dáte šanci na lepší život dětem, které neměly tolik štěstí jako ostatní. Určité procento z každé prodané vstupenky bude věnováno právě nadaci Chance 4 Children, která již téměř dvacet let pomáhá dětem v České republice svými mnoha programy, z nichž nejznámějším je projekt Doktor KLAUN, který pomáhá zkrátit a zpříjemnit pobyt a život malým pacientům v nemocnicích.

Vaše jméno, či jméno Vaší společnosti pak bude spojeno nejen s HISTORICAL AIRSHOW 2014, ale také s dobrou věcí. V rámci PR aktivit bude Vaše logo uvedeno na tiskových materiálech a také v rámci výstupů týkajících se této charitativní stránky v nejrůznějších médiích a na webových stránkách (PR články, loga, apod.).

Kudy k nám